H. Bestyrelsen


Bestyrelsens sammensætning:

Formand:
Jørgen Buch, Nørresøhøjen 21, 8800 Viborg, Tlf: 30 13 95 62


Email: formand@vsf.dk



Næstformand:
Flemming F. Hansen, Alling Møllevej 2, Grønbæk, 8643 Ans Tlf: 8687 7796 / 2990 0676


Email: flemming@vsf.dk


Ansvarsområder: Karup Å sammenslutningen



Kasserer:
Johnny Auchenberg, Brårupvej 8, 7800 Skive, telf. 20 43 01 35


Email: kasserer@vsf.dk


Ansvarsområder: Regnskab/budget, medlems- og lodsejerkartotek.



Medl. af bestyrelsen:
Jens Drengsgaard, Gravhøjvej 22, Sparkær, 8800 Viborg, Telf. 30 48 79 02


Email: drengsgaard@vsf.dk


Ansvarsområder: Jordbro å



Medl. af bestyrelsen:

Steffen Bruhn, Ugelrisvej 3, 8832 Skals, Tlf. 6178 7768


Email: steffen@vsf.dk


Ansvarsområder: Simested å



Medlem af bestyrelsen:
Finn Karlsson, Korsbakken 12, 8830 Tjele, Tlf.: 86 65 13 32 / 30 26 65 13


Email: finn@vsf.dk


Ansvarsområder: Skals å


Medlem af bestyrelsen

John Glerup Møller, Hedeskrænten 40, 8800 Viborg. Telf. 2331 8478


E-mail: glerup@vsf.dk


Ansvarsområder: Broer, skilte m.v.




Suppleant:

Henrik Ravn, Kraghøjen 11, 8800 Viborg. Telf. 51982095.


E-mail: henrik@vsf.dk

Ansvarsområde: Juniorerne

Suppleant:
Lars Olesen, Friggsvej 9, 8800 Viborg. Telf. 2448 4052


Ansvarsområde: Hald sø


E-mail:lars@vsf.dk